Product reviews for Domaća šalša 335 g

Write your own review
  • Only registered users can write reviews
  • Product can be reviewed only after purchasing it
*
*
Bad
Excellent
Existing reviews
Bolja od nonine
Avatar
Ovo je najbolja salsa koju sam ikad platila. Ovo je bolje od none bodulice I moje babe. Taman su okusi izbalansirani. Nije prekisela a ni preslatka. Toliko je fina da je zlicom mozes jesti.
Maja | 11/25/2025 11:48 AM
Was this review helpful? Yes No (0/0)
SAVRŠENO!
Avatar
Vidi se da je domaće. Puno okusa i jako fino.
Ružica | 10/1/2025 2:44 PM
Was this review helpful? Yes No (0/0)